Najczęściej zadawane pytania

Odpowiedzi, których możesz szukać

Przed rozpoczęciem kursu

Jesteśmy Niepubliczną Placówką Kształcenia Ustawicznego, co możemy potwierdzić szeregiem akredytacji i uprawnień: od wpisu do ewidencji niepublicznych szkół i placówek oświatowych, przez wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS: 2.28/00014/2015), po wpis do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych (RSPO: 269793) przy Ministerstwie Edukacji Narodowej.

Prowadzona przez nas platforma kursów Online akademio.edu.pl jest portalem skupiającym najlepsze kursy w formie e-learningowej prowadzone przez uznane firmy szkoleniowe, instytucje i doświadczonych instruktorów. Znajdziesz tu kursy i szkolenia, które pomogą Ci w prosty i innowacyjny sposób podnieść swoje kompetencje i kwalifikacje.
Tak, polskie prawo oświatowe dopuszcza możliwość kształcenia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Kiedyś takie kursy były organizowane w formie korespondencyjnej, dziś, dzięki szybko rozwijającej się technologii i powszechnemu dostępowi do Internetu, można z nich korzystać w 100% Online. Wszelkie dokumenty ukończenia kursu e-learningowego są w świetle prawa tak samo respektowane jak te uzyskane po kursach stacjonarnych.
Kursy i szkolenia e-learningowe to wygodna i innowacyjna forma kształcenia, dzięki której dostęp do materiałów szkoleniowych i egzaminów, jak i cały proces nauki, odbywają się w całości przez Internet. Nie musisz już martwić się o dojazd, nocleg i wyżywienie w trakcie kilkudniowego szkolenia czy kursu - z nami ukończysz go z pozycji komputera we własnym domu lub z każdego innego miejsca na świecie za pomocą tabletu lub smartfona.
Dzięki formie Online, która wyklucza konieczność korzystania z sal szkoleniowych, materiałów czy obecności instruktora czy nauczyciela, ceny kursów są bardzo konkurencyjne względem tych organizowanych stacjonarnie.
Aby zapisać się na kurs wystarczy go po prostu wykupić. Korzystając z szybkich płatności dostęp do wykupionego kursu otrzymasz automatycznie w ciągu kilku sekund.
Kurs e-learningowy, w przeciwieństwie do kursów stacjonarnych, nie ma ram czasowych. Dostęp do materiałów szkoleniowych i kursu jest całodobowy i to Ty decydujesz w jakim tempie postępuje proces nauki i ile czasu na nią poświęcasz. Kurs Online możesz ukończyć zarówno tego samego dnia, którego go rozpocząłeś, jak i nawet po kilku miesiącach. Na końcu kursu znajduje się egzamin, którego zaliczenie jest niezbędne do zakończenia szkolenia. Każdy kurs posiada orientacyjną liczbę godzin, która obejmuje zakres materiałów, jednak nie oznacza to, że będzie on tyle realnie trwał.

Uczestnictwo w kursie

Po zapoznaniu się z każdym wykładem wystarczy go zatwierdzić wówczas przechodzi się automatycznie do kolejnego wykładu.
Tak, jak najbardziej. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z kursem, w którym uczestniczysz, w każdej chwili możesz skontaktować się poprzez e-mail lub formularz kontaktowy z wykładowcą, który odpowie na wszystkie Twoje pytania.
Tak, certyfikat PDF możesz wydrukować i będzie on świadczył o ukończeniu przez Ciebie kursu. Jeżeli dla danego kursu dostępna jest dokumentacja dodatkowa, np. legitymacja czy dyplom, możesz zrealizować ją za dodatkową opłatą.

Nie znalazłeś satysfakcjonującej odpowiedzi?