Nasza historia

Est. 2013

“Niewątpliwie edukacja w formie Online to coś, co za kilka lat będzie na porządku dziennym”

Steve Jobs, założyciel Apple

Kim jesteśmy?

Nazwa Akademio pochodzi z języka esperanto i oznacza "akademię". Szeroko pojętą edukacją - od kursów i szkoleń stacjonarnych realizowanych na zlecenie Urzędów Pracy i programów Unii Europejskiej po kursy i szkolenia w formie e-learningowej - zajmujemy się od początku 2013 r. Funkcjonowaliśmy jako firma szkoleniowa, lecz z czasem przeistoczyliśmy się w Niepubliczną Placówkę Kształcenia Ustawicznego dzięki wpisowi do ewidencji niepublicznych szkół i placówek oświatowych. Widniejemy zarówno w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS) prowadzonym przez Wojewódzki Urząd Pracy oraz w Rejestrze Szkół i Placówek Oświatowych (RSPO) przy Ministerstwie Edukacji Narodowej. Nasze działania są w pełni legalne i zgodne z obowiązującym zarówno w Polsce jak i Unii Europejskiej prawem oświatowym. Ukończenie naszych kursów gwarantuje honorowanie uprawnień w całej Europie!

Współpracujący z nami instruktorzy, których kursy i szkolenia dostępne są na naszej platformie, są ekspertami w swoich dziedzinach. Kończąc ich kurs czy szkolenie otrzymujesz dokumentację sygnowaną naszą placówką.

Czym się zajmujemy?

Od 2015 r. rozwijamy e-learning w Polsce, jesteśmy jednymi z pionierów i liderów edukacji Online. Rozwijamy się każdego dnia codziennie ulepszając nasze usługi oraz inwestując w najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania programistyczne, aby korzystanie z kursów e-learningowych było coraz łatwiejsze i coraz bardziej dostępne.

Nasza platforma e-learningowa jest najnowocześniejszym rozwiązaniem dostępnym na rynku! Dzięki niej możesz korzystać z kursów i szkoleń znajdując się w dowolnym miejscu na świecie mając jedynie dostęp do Internetu oraz urządzenia, którym może być laptop, ale także smartfon czy tablet, gdyż jest ona responsywna.